
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
CARACTERISTICI GENERALE
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Tehnologie | Bluetooth Wi-Fi |
| Senzori | Ambient light sensor Accelerometru |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Dual Sim | Nu |
PROCESOR
| Producator procesor | MediaTek |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa | 2 GHz |
AFISARE
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala display | 10.1 inch |
| Rezolutie | 1080 x 1920 |
MEMORIE
| Tip memorie | DDR2 |
| Capacitate memorie | 3 GB |
| Frecventa memorie | 1066 MHz |
STOCARE
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Tip slot memorie | 1 x MicroSD |
| Capacitate maxima card de memorie | 1 TB |
CONECTIVITATE
| Porturi | 1 X USB tip C Jack 3.5 mm |
ACUMULATOR
| Baterie detasabila | Nu |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
MULTIMEDIA
| Rezolutie camera principala | 5 Mpx |
| Rezolutie camera frontala | 2 Mpx |
| Redare video | 1080 FullHD |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.