
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Ultrabook Dell XPS 9530, 15.6″ FHD+ (1920 x 1200) InfinityEdge Non-Touch Anti-Glare 500-Nit Display, Platinum Silver exterior, Black interior, 13th Generation Intel(R) Core(TM) i7-13700H Processor (14-Core, 24MB Cache, up to 5.0 GHz), Intel(R) Arc(TM) A370M Graphics with 4GB GDDR6, 16GB, 2x8GB, DDR5, 4800MHz, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Intel (R) Killer(TM) Wi-Fi 6 1675 (AX211), 2×2, 802.11ax, Bluetooth(R) wireless card, 130Watt Type-C Adapter, 6-Cell Battery, 86WHr (Integrated), Internal US/International Qwerty Backlit Keyboard, External ports: USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C) port with DisplayPort and Power Delivery, 2 x Thunderbolt 4 USB Type-C ports with Power Delivery, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port/ports: USB Type-C port with DisplayPort Alt mode and Thunderbolt 4, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: DC-IN through one of the three USB Type-C ports, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, Internal slots: 2 x M.2 2280 slots for solid- state drive, Memory specifications: Memory slots: Two-SODIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: 4800 MHz, Maximum memory configuration: 64 GB, Dimensions and weight: Front height: 18 mm, Rear height: 11.65 mm, Width: 344.72 mm, Depth: 230.14 mm, Weight: maximum 1.96 kg, Windows 11 Pro, English, Romanian, Slovenian, Ukrainian, 3y Basic Onsite Service warranty
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Ultrabook |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Video | ARC A370M |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Nu |
| Tip placă video | |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Producător procesor | |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Rezoluție | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip procesor | |
| Luminozitate | 500 nt |
| Serie placa video | Intel Arc Graphics |
| Model placa video | N/A |
| Model procesor | 13700H |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.