
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Ultrabook Dell XPS 9345, 13.4″, FHD+ 1920 x 1200, 30-120Hz, Non-Touch, Anti-Glare, 500 nit, EyeSafe, InfinityEdge, Platinum, Snapdragon(R) X Elite, X1E-80-100 (12 cores up to 3.4 GHz Dual-Core Boost up to 4 GHz, NPU integrated), Qualcomm(R) Adreno(TM) GPU, 16GB, LPDDR5X, 8448MT/s, integrated, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Qualcomm FastConnect 7800 Wi-Fi 7 2×2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card, 60 Watt Type-C Adapter, 3-Cell Battery, 55 Whr (Integrated), Platinum Backlit English International Keyboard with Fingerprint Reader, External ports: USB ports: 2 x USB Type-C Full Function Ports, Audio port Supported through the USB Type-C Full Function Ports, Video port(s) Supported through the USB Type-C Full Function Ports, Media-card reader Not supported, Power- adapter port Supported through the USB Type-C Full Function Ports, Security-cable slot Not supported, SIM-card slot: nano-SIM slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive, Windows 11 Pro, English, Dutch, French, German, Italian, 3y Basic Onsite Service warranty, McAfee+ Premium 30-day trial, McAfee Business Protection 1-year
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Ultrabook |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Tip placă video | |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Nu |
| Producator placa video | Qualcomm |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Cititor amprente | Da |
| Camera Web | Fara |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Sistem de operare | |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Rezoluție | |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| USB 3.1 | Da |
| Luminozitate | 500 nt |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Qualcomm Adreno Graphics |
| Model placa video | Adreno |
| Model procesor | X1E-78-100 |
| Diagonala display | |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.