
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Ultrabook Dell XPS 9340, 13.4″, FHD+ 1920 x 1200, 30-120Hz, Non-Touch, Anti-Glare, 500 nit, EyeSafe, InfinityEdge, Platinum, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 Processor 155H (24MB Cache, 16 cores, up to 4.8 GHz), Intel Arc Graphics, 16GB, LPDDR5X, 7467MT/s, integrated, dual channel, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Intel(R) Killer(TM) Wi-Fi 6 1750 (BE200) 2×2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card, 60W AC Adapter Type-C, 3-Cell Battery, 55 Whr (Integrated), Platinum Backlit US/Int Keyboard with Fingerprint Reader, External ports: USB ports: 2 x Thunderbolt 4 ports with Power Delivery (Type-C), Audio port: 2 x Thunderbolt 4 ports with Power Delivery (Type-C), Video port/ports: 2 x Thunderbolt 4 ports with Power Delivery (Type-C), Media-card reader: Not supported, Power-adapter port: DC-IN through one of the two Thunderbolt 4 USB Type-C ports, Security-cable slot: Not supported, Internal slots: M.2: 1 x M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive, Windows 11 Pro, English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak, 3y Basic Onsite Service warranty, McAfee+ Premium 30-day trial
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Ultrabook |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Nu |
| Tip placă video | |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 155H |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Luminozitate | 500 nt |
| Diagonala display | |
| Serie placa video | Intel Arc Graphics |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.