
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop MSI Gaming Thin A15 B7UC-431XRO, 15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz, IPS-Level, AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3), video dedicat NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6, RAM DDR5 8GB*2 2800, Up to DDR5-4800, 2 Slots, Max 64GB, SSD 512GB PCIe GEN4x4 w/o DRAM NVMe, no ODD, No Card reader, 2x 2W Speaker, HD type (30fps@720p), Gb LAN, WLAN 802.11 ax Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Kensington Lock, Porturi: 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0); 3x Type-A USB3.2 Gen1; 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz); 1x Mic-in, 1x Headphone-out, 120W adapter, Baterie 3-Cell, 52.4 Battery (Whr), Single Backlit Keyboard (Blue), Cosmos Gray, Greutate 1.86 kg, Dimensiuni 359 x 254 x 21.7 mm, Free DOS
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-Gaming-VGA | RTX 3050 |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Camera Web | Full HD |
| Jack Audio | Nu |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 3000 Series |
| Model placa video | RTX 3050 |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Model procesor | 7535HS |
| USB Type-C | Da |
| Destinat pentru | Gaming |
| Diagonala display | |
| Luminozitate | N/A |
| Copilot+ PC | N/A |
| Capacitate stocare | SSD 512GB PCIe GEN4x4 |
| Producator | MSI |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.