
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop MSI Gaming Raider A18 HX A9WIG-056RO, 18″ UHD+ (3840×2400), MiniLED, 120Hz, AMD Ryzen™ 9 9955HX3D Processor, 16 core, 32 thread, 144MB cache, Max Turbo Frequency 5.4 GHz, video dedicat NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 Laptop GPU powers advanced AI with 1334 AI TOPS, RAM DDR5 32GB*2 2800(5600)MHz, Up to DDR5-5600, 2 Slots, Max 96GB, SSD 2TB (2TB* 1) NVMe SSD PCIe Gen5, no ODD, 1x SD Express Card Reader, 4x 2W Speaker, 2x 2W Woofer, IR FHD type (30fps@1080p) with HDR, 3D Noise Reduction+ (3DNR+), 2.5GbE Lan, WLAN 802.11 be Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Fingerprint Security, Discrete Trusted Platform Module(dTPM) 2.0, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Kensington Lock, Microsoft Pluton Security Technology, Porturi: 2x Type-C (USB4® / DisplayPort™/ Power Delivery 3.1/ Thunderbolt™ 4 compatible); 2x Type-A USB3.2 Gen1; 1x Type-A USB3.2 Gen2; 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz); 1x RJ45; 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack, 400W adapter, Baterie 4-Cell, 99 Battery (Whr), Per-Key RGB Gaming Keyboard by SteelSeries with Copilot Key, Core Black, Greutate 3.6 kg, Dimensiuni 404 x 307.5 x 24-32.05 mm, Windows 11 Home
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 HOME |
| NB-SSD-Capacity | 2TB |
| RAM | 64GB |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Greutate | Peste 2.5 kg |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Luminozitate | 400 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Producător procesor | |
| Rezoluție | |
| Sistem de operare | |
| Model procesor | N/A |
| Tip procesor | |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 5000 Series |
| NB-Screen-Size | 18.x" |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 9 |
| Destinat pentru | Gaming |
| NB-Gaming-VGA | RTX 5080 |
| Diagonala display | |
| Model placa video | RTX 5080 |
| Resolution | 4K (3840 x 2400) |
| Tip display | Mini LED |
| Capacitate stocare | 2TB (2TB* 1) NVMe SSD PCIe Gen5 |
| Producator | MSI |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.