
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop MSI Gaming Crosshair 16 A13VGK-2277XRO, 16″ FHD+(1920 x 1200), 144Hz, IPS-level, Intel Core i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB, video dedicat NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU 8GB GDDR6, RAM DDR5 8GB*2 2800(5600)MHz, SSD 1TB (1TB*1) PCIe Gen4x4 SSD w/o DRAM NVMe, no ODD, No Card reader, 2x 2W Speaker, HD type (30fps@720p), GB Lan, WLAN 802.11 ax Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Porturi: 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™)/ 2x Type-A USB3.2 Gen1/ 1x Type-A USB2.0/ 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz)/ 1x RJ45/ 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack, 240W adapter, Baterie 4 Cell, Li-Polymer, 90Whr, 4-Zone RGB Gaming Keyboard, Core Black, Greutate 2.3 kg, Dimensiuni 359 x 259 x 26.9 mm, Free DOS
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-CPU | Intel-Core-i7 |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4070 |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Greutate | 2.1 – 2.5 kg |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Resolution | FHD+ |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 300 nt |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip procesor | |
| Sistem de operare | |
| USB 3.1 | Da |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Model placa video | RTX 4070 |
| Model procesor | 13620H |
| Destinat pentru | Gaming |
| Diagonala display | |
| Producator | MSI |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.