
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Microsoft Surface Laptop 4 Commercial, Notebook(platinum), Windows 10 Pro, 512GB, i5, 512GB SSD), Intel® Core™ i5-1145G7, resolution 2,256 x 1,504 pixels, aspect ratio 3:2, Intel® Iris® Xe Graphics, 1x USB-A 2.0, 1x USB-C 3.2 (5 Gbit/s), WiFi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.0, Other ports: 1x Surface Connect port
| Segment | |
|---|---|
| Housing material | Aluminium |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Full-size keyboard | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Height | 14.5 mm |
| Internal memory | 8 GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| USB 3.0 | Nu |
| HDMI | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Product type | Laptop |
| Form factor | Clamshell |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Mobile network connection | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Ambient light sensor | Yes |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | Trackpad |
| Keyboard backlit | Yes |
| Luminozitate | 400 nt |
| USB 3.1 | Da |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Number of microphones | 2 |
| Operating system architecture | 64-bit |
| AC adapter power | 65 W |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Yes |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Configurable TDP-down | 12 W |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Intel Trusted Execution Technology | Yes |
| On-board graphics card family | Intel Iris Xe Graphics |
| Intel Stable Image Platform Program (SIPP) | Yes |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor generation | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| SSD interface | NVMe |
| Processor cores | 4 |
| Processor cache | 8 MB |
| Configurable TDP-up | 28 W |
| Operating system installed | Windows 10 Pro |
| Intel Software Guard Extensions (Intel SGX) | No |
| Idle States | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Rezoluție | |
| Introduction year | 2021 |
| Display resolution | 2256 x 1504 pixels |
| Native aspect ratio | 3:2 |
| Pixel density | 201 ppi |
| Processor model | i5-1145G7 |
| Configurable TDP-up frequency | 2.6 GHz |
| Configurable TDP-down frequency | 1.1 GHz |
| Internal memory type | LPDDR4x-SDRAM |
| Memory clock speed | 3733 MHz |
| Speakers manufacturer | OmniSonic |
| Charging port type | Surface Connect |
| Pre-installed software | Microsoft 365 |
| Battery capacity | 47.4 Wh |
| Battery life (max) | 17 h |
| Width | 305 mm |
| Depth | 223 mm |
| Weight | 1.26 kg |
| Product colour | Platinum |
| Colour name | Platinum |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor Card | Nu |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Camera Web | HD |
| Cititor amprente | Nu |
| Touchscreen | |
| Diagonala display | |
| Sistem de operare | |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tip procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model procesor | 1145G7 |
| Display diagonal | 34.3 cm (13.5) |
| Producator | MICROSOFT SURFACE |
| Garantie | 12 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.