
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Microsoft Surface Laptop2 13.5″ 2256 x 1504 touch, Intel Core i5-8250U, Intel UHD Graphics 620, 128GB SSD, 8GB LPDDR3, Backlit keyboard, 1 x DisplayPort, 1 x USB 3.0, audio, Windows 10 Home
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Thin&Slim |
| Capacitate stocare laptop | 128 GB |
| Segment | |
| Capacitate de stocare HDD | |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| HDMI | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Touchscreen | |
| Sistem de operare | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| Model placa video | UHD |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| Model procesor | N/A |
| Diagonala display | |
| Rezoluție | |
| Producator | MICROSOFT |
| Garantie | 12 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.