
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop HP ProBook 450 G10, 15.6 inch FHD (1920×1080) LED Anti-Glare UWVA Narrow Bazel 250 nits , Intel Core i7-1355U 10-Core (1.7GHz, up to 5.0GHz, 12MB), video integrat Intel Iris Xe Graphics, RAM 32GB DDR4 3200MHz (2x16GB), SSD 1TB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo integrate, 2W/4ohm audio, Webcam HD , LAN 10/100/1000, WLAN Realtek 8852CE Wi-Fi 6E 2×2, Bluetooth 5.3, Fingerprint Sensor, Porturi: 2x USB Type-A 5Gbps (1x charging, 1x power)/ 2x USB Type-C 10Gbps (power delivery, DisplayPort 1.4)/ 1x RJ-45/ 1x HDMI 2.1/ 1x headphone/microphone, adaptor 65W, Baterie 3 celule 42Wh Long Life Fast Charge, Tastatura iluminata cu taste numerice rezistenta la stropire, Pike Silver, Greutate 1.74 Kg, Dimensiuni 35.94 x 23.39 x 1.99 cm, Windows 11 Pro 64bit, 3yw
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-CPU | Intel-Core-i7 |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| Luminozitate | 250 nt |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.0 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| USB 3.1 | Da |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Memorie RAM | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Rezoluție | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Cititor amprente | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Model procesor | 1355U |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | HD |
| Tip procesor | |
| Diagonala display | |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.