
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop HP EliteBook Ultra G1q, 14 inch 2.2K TOUCH (2240×1400) WLED+LBL UWVA BV 400 nits, Snapdragon X Elite X1E-78-100 12 Core (up to 3.4 GHz, 42MB), video integrat Qualcomm Adreno graphics, RAM 16 GB LPDDR5x-8400 MT, SSD 1TB PCIe TLC M.2, no ODD, Audio by Poly Studio, două difuzoare stereo cu amplificatoare discrete, Webcam HD 5MP IR, WLAN Qualcomm FastConnect 6900 Wi-Fi 6E (2×2), Bluetooth 5.3, Porturi: 1x Thunderbolt Type-C 40Gb/s /1x Thunderbolt Type-C 10Gb/s / 1x USB Type-A 5Gb/s(power delivery)/ 1x headphone/microphone, adaptor 65W USB-C, Baterie 3 celule 59 Wh GD Long Life Fast Charge, Tastatura Atmospheric Blue iluminata , Atmospheric Blue, Greutate 1.34 kg, Dimensiuni 31.29 x 22.35 x 0.84 cm, Windows 11 Pro 64bit NextGen Premium, Next Gen AI PC, Copilot+ PC, 5yw
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Ultrabook |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| Sustainability compliance | Yes |
| Full-size keyboard | Yes |
| AC adapter frequency | 50 – 60 Hz |
| Password protection | Yes |
| Package width | 80 mm |
| Internal memory | 16 GB |
| Tip placă video | |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Nu |
| Product type | Laptop |
| Form factor | Clamshell |
| Front camera | Yes |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Processor cores | 12 |
| On-board graphics card | Yes |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Number of battery cells | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Producator placa video | Qualcomm |
| Market positioning | Premium |
| Original brand name | HP |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Password protection type | BIOS, Power on, User |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, TCO |
| Display surface | Gloss |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| HP segment | Business |
| Display diagonal (metric) | 35.6 cm |
| HP Smart AC Adapter | Yes |
| Processor manufacturer | Qualcomm |
| Neural processor unit (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| WLAN controller manufacturer | Qualcomm |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Touchscreen | |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Luminozitate | 400 nt |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Qualcomm Adreno Graphics |
| Model placa video | Adreno |
| Model procesor | X1E-78-100 |
| Rezoluție | |
| Display diagonal | 35.6 cm (14) |
| Package height | 31.5 mm |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| Processor boost frequency | 3.4 GHz |
| Package depth | 430 mm |
| Colour name | Atmosphere blue |
| Display resolution | 2240 x 1400 pixels |
| HD type | 2.2K |
| Processor model | X1E-78-100 |
| On-board GPU manufacturer | Qualcomm |
| WLAN controller model | Qualcomm FastConnect 6900 |
| Keyboard colour name | Atmosphere blue |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701365686 |
| Battery capacity | 59 Wh |
| Compliance certificates | RoHS, VCCI |
| Sustainable technologies and materials | 5% post-consumer recycled plastic; 50% post-consumer recycled plastic |
| Width | 312.9 mm |
| Depth | 223.5 mm |
| Height (front) | 8.4 mm |
| Height (rear) | 1.12 cm |
| Destinat pentru | Business |
| Diagonala display | |
| _old2_Capacitate stocare | 1TB-5TB |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | Da |
| Producator | HP |
| Garantie | 60 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.