
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop HP 250 G10, 15.6 inch FHD (1920×1080) Anti-Glare LED UWVA Narrow Bazel slim 250 nits, Intel Core i3-1315U 6-Core (1.2GHz, up to 4.5GHz, 10MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4 3200MHz (1x8GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo integrate, Webcam HD, WLAN Intel Wi-Fi 6 AX201 ax 2×2, Bluetooth 5.3, Porturi: 2x Type-A 5Gbps/ 1x Type-C 5Gbps/ 1x HDMI v1.4b/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W, Baterie 3 celule Li-ion 41Wh Long Life, Tastatura texturata cu touchpad si taste numerice rezistenta la stropire, Turbo Silver, Greutate 1.52 Kg, Dimensiuni 36 x 23.6 x 186 cm, Free DOS, 1yw
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Model placa video | UHD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Memorie RAM | |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 1315U |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Diagonala display | |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.