
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Gaming ASUS TUF A15, FA506NC-HN036, 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, AMD Ryzen™ 5 7535HS Processor 3.3GHz (19MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads), AMD Radeon™ Graphics, NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU, 144Hz, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 2x M.2 PCIe, DDR5 16GB, 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD, 250nits, Anti-glare display, 720P HD camera, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different), AI noise- canceling technology, DTS software, Hi-Res certification (for headphone), Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, Dimension: 35.9 x 25.6 x 2.28 ~ 2.45 cm (14.13″ x 10.08″ x 0.90″ ~ 0.96″), Weight: 2.30 Kg (5.07 lbs), , BIOS Administrator Password and User Password Protection, Kensington Security Slot™, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Graphite Black, No preinstalled OS
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-Gaming-VGA | RTX 3050 |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| USB Type-C | Nu |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 3000 Series |
| Model placa video | RTX 3050 |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Model procesor | 7535HS |
| Greutate | 2.30 kg |
| Destinat pentru | Gaming |
| Diagonala display | |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.