
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Gaming ASUS ROG TUF, FA401UU-RG002, 14-inch, 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, AMD Ryzen™ 7 8845HS Processor 3.8GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD Ryzen™ AI up to 38 TOPs, AMD Radeon™ Navi3 GraphicsNVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU, 165Hz, LPDDR5X 16GB, 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD, 400nits, Anti-glare display, 1080P FHD IR Camera for Windows Hello, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Support Microsoft Cortana near field/far field, Backlit Chiclet Keyboard Single Light, With Copilot key, *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets, Dimension: 31.1 x 22.7 x 1.69 ~ 1.99 cm (12.24″ x 8.94″ x 0.67″ ~ 0.78″), Weight: 1.46 Kg (3.22 lbs), Touchpad, BIOS Administrator Password and User Password Protection, Pluton Security Processor, Secured-core PC (Level 3), Jaeger Gray, TYPE-C, 100W AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal, No preinstalled OS, 2Y PUR
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4050 |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Nu |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Diagonala display | |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Rezoluție | |
| Refresh rate | 165 Hz |
| Luminozitate | 400 nt |
| Camera Web | Full HD |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Model placa video | RTX 4050 |
| Model procesor | 8845HS |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.