
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Gaming ASUS ROG TUF F16, FX607VU-RL048, 16-inch, FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), , 13th Gen Intel® Core™ i5-13420H Processor 2.1 GHz (12M Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores: 4 P-cores and 4 E-cores), Intel® Iris Xᵉ Graphics, NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs), 144Hz, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 2x M.2 PCIe, DDR5 16GB, 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD, 300nits, Value IPS-level, 720P HD camera, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Built-in array microphone, Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, With Copilot key, Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market, Dimension: 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.67 cm (13.94″ x 9.88″ x 0.88″ ~ 1.05″), Weight: 2.20 Kg (4.85 lbs), , BIOS Administrator Password and User Password Protection, Kensington Security Slot™, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Mecha Gray, No preinstalled OS,
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| NB-CPU | Intel-Core-i5 |
| Video | RTX 4050 |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| Jack Audio | Da |
| Rezoluție | |
| Tip placă video | |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Luminozitate | 300 nt |
| Greutate | 2.1 – 2.5 kg |
| Touchscreen | |
| Memorie RAM | |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| _old2_Capacitate stocare | 512 GB |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Cititor amprente | Nu |
| Camera Web | Full HD |
| Sistem de operare | |
| Refresh rate | 240 Hz |
| Resolution | WUXGA |
| Producător procesor | |
| Tip display | OLED |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Cititor Card | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| HDMI | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| USB 3.0 | N/A |
| USB 3.1 | N/A |
| USB 3.2 | N/A |
| Tip procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | RTX 4050 |
| Model procesor | 13420H |
| Destinat pentru | Gaming |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.