
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Gaming ASUS ROG TUF F15, FX507VV-LP139, 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, i7-13620H, Intel® Iris Xᵉ Graphics, RTX 4060, 144Hz, 2x PCIe, DDR5 16GB, 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD, 250, Anti-glare display, 720P HD camera, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, Dimension: 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.49 cm (13.94″ x 9.88″ x 0.88″ ~ 0.98″), Weight: 2.20 Kg ( lbs), BIOS Administrator Password and User Password Protection, Kensington Security Slot™, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Mecha Gray, No preinstalled OS,
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4060 |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| USB Type-C | Nu |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip procesor | |
| Sistem de operare | |
| Model placa video | RTX 4060 |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Greutate | 2.20 Kg |
| Model procesor | 13620H |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.