
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Gaming ASUS ROG TUF A16, FA607NU-RL056, 16-inch, FHD+ 16:10 (1920 x1200, WUXGA), AMD Ryzen™ 5 7535HS (16MB Cache, Up to 4.55GHz), AMD Radeon™ Graphics, NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs), 144Hz, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 2x M.2 PCIe, DDR5 16GB, 512GB PCIe® 3.0 NVMe™ M.2 SSD, 300nits, Value IPS-level, 720P HD camera, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), , 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Built-in array, microphone, Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, With Copilot key, Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market, Dimension: 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.67 cm (13.94″ x 9.88″ x 0.88″ ~ 1.05″), Weight: 2.20 Kg (4.85 lbs), BIOS Administrator Password and User Password Protection, Kensington Security Slot™, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Mecha Gray, No preinstalled OS
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 2TB |
| RAM | 64GB |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| USB Type-C | Nu |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| _old2_Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Resolution | WQXGA |
| NB-CPU | ULTRA 9 |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 300 nt |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | |
| Model placa video | RTX 4050 |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Greutate | 2.20 Kg |
| Model procesor | 7535HS |
| Destinat pentru | Gaming |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 512GB PCIe® 3.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Copilot+ PC | N/A |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.