
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Gaming ASUS ROG TUF A15, FA507UV-LP168, 15.6-inch, FHD (1920 x 1080)16:9, AMD Ryzen™ 9 8945H Processor 4GHz (24MB Cache, up to 5.2 GHz, 8 cores, 16 Threads), AMD XDNA™ NPU up to 16TOPS, AMD Radeon™ Graphics, NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU (233 AI TOPs), 144Hz, 2x DDR5 SO- DIMM slots, 2x M.2 PCIe, DDR5 16GB, 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD, 250nits, IPS-level, 720P HD camera, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Built-in array microphone, Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, Dimension: 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.49 cm (13.94″ x 9.88″ x 0.88″ ~ 0.98″), Weight: 2.20 Kg (4.85 lbs), BIOS Administrator Password and User Password Protection, Kensington Security Slot™, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Mecha Gray, No preinstalled OS
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 64GB |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | AMD |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Sistem de operare | |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Producător procesor | |
| Model placa video | RTX 4060 |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 8945HS |
| Greutate | 2.20 Kg (4.85 lbs) |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 9 |
| Destinat pentru | Gaming |
| Diagonala display | |
| _old2_Capacitate stocare | 512GB – 1TB |
| Capacitate stocare | 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Copilot+ PC | N/A |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.