
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Gaming ASUS ROG STRIX SCAR 18 MiniLED, G835LX-SA062X, 18-inch, 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, ROG Nebula HDR Display, Intel® Core™ Ultra 9 Processor 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS, , NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 Laptop GPU, 240Hz, 2x DDR5 SO-DIMM slots, DDR5 64GB, 2TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 Performance SSD, 1200, Anti-glare display, 1080P FHD IR Camera for Windows Hello, Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 +Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Smart Amp TechnologyBacklit Chiclet Keyboard Per-Key RGB, With Copilot key, Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market, Dimension: 39.9 x 29.8 x 2.35 ~ 3.20 cm (15.71″ x 11.73″ x 0.93″ ~ 1.26″), Weight: 3.48 Kg (7.67 lbs), , BIOS Administrator Password and User Password Protection, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Off Black, TYPE-C, 100W AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal, Windows 11 Pro
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| Video | RTX 4050 |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| _old2_Capacitate stocare | 2 TB |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Rezoluție | |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Sistem de operare | |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Camera Web | Full HD |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Refresh rate | 240 Hz |
| Model procesor | N/A |
| Tip procesor | |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 5000 Series |
| Luminozitate | 1200 nt |
| Destinat pentru | Gaming |
| NB-Gaming-VGA | RTX 5090 |
| Diagonala display | |
| Model placa video | RTX 5090 |
| Capacitate stocare | 2TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 Performance SSD |
| Greutate | 3.48 Kg |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.