
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Prețul inițial a fost: 11.891,59 lei.9.695,79 leiPrețul curent este: 9.695,79 lei. (11.731,91 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
Laptop Gaming ASUS ROG STRIX G16, G615LM-S5067, 16-inch, 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, ROG Nebula Display, Intel® Core™ Ultra 9 Processor 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS, Intel® UHD Graphics, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU, 240Hz, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 2x M.2 PCIe, DDR5 16GB, 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD, 500nits, Anti-glare display, 1080P FHD IR Camera for Windows Hello, Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2 *2+Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Smart Amp TechnologyBacklit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB, With Copilot key, *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market, Dimension: 35.4 x 26.8 x 2.28 ~ 3.08 cm (13.94″ x 10.55″ x 0.90″ ~ 1.21″), Weight: 2.65 Kg (5.84 lbs), , BIOS Administrator Password and User Password Protection, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Eclipse Gray, No preinstalled OS, 3Y
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| USB Type-C | Nu |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Resolution | WQXGA |
| NB-CPU | ULTRA 9 |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Rezoluție | |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Camera Web | Full HD |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Sistem de operare | |
| Luminozitate | 500 nt |
| Refresh rate | 240 Hz |
| Model procesor | N/A |
| Tip procesor | |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 5000 Series |
| Destinat pentru | Gaming |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| NB-Gaming-VGA | RTX 5060 |
| Model placa video | RTX 5060 |
| Copilot+ PC | N/A |
| Greutate | 2.65 Kg (5.84 lbs) |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.