
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Gaming ASUS ROG STRIX G16, G615JMR-S5050, 16-inch, 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, ROG Nebula Display, Intel® Core™ i7 Processor 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads), Intel® UHD Graphics, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU, 240Hz, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 2x M.2 PCIe, DDR5 16GB, 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD, 500nits, Anti-glare display, 1080P FHD IR Camera for Windows Hello, Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Smart Amp TechnologyBacklit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB, With Copilot key, Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market, Dimension: 35.4 x 26.8 x 2.28 ~ 3.08 cm (13.94″ x 10.55″ x 0.90″ ~ 1.21″), Weight: 2.73 Kg (6.02 lbs), BIOS Administrator Password and User Password Protection, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Eclipse Gray, No preinstalled OS
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| NB-CPU | Intel-Core-i7 |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| USB Type-C | Nu |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Resolution | WQXGA |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Rezoluție | |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Camera Web | Full HD |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Tip procesor | |
| Sistem de operare | |
| Luminozitate | 500 nt |
| Refresh rate | 240 Hz |
| Model procesor | 14650HX |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 5000 Series |
| Destinat pentru | Gaming |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| NB-Gaming-VGA | RTX 5060 |
| Greutate | 2.73 kg |
| Model placa video | RTX 5060 |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.