
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Dell Vostro 3535, 15.6 inch FHD (1920 x 1080) 120Hz 250 nits WVA Anti- Glare LED Backlit Narrow Border Display, Carbon Black Palmrest with Finger Print Reader, Carbon Black, AMD Ryzen(TM) 7 7730U 8-core/16- thread Processor with Radeon(TM) Graphics, AMD Radeon(TM) Graphics, 16GB, 2x8GB, DDR4, 3200MHz, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, 802.11ac 1×1 WiFi and Bluetooth, Wireless driver for Realtek 8821, 65 Watt AC Adapter, 4-Cell Battery, 54WHr (Integrated), English International Backlit Keyboard with Numeric Keypad, External ports: Network port: 1 x RJ-45 Ethernet Port 10/100/1000 Mbps, USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 port, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C port, 1 x USB 2.0 port, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port: 1 x HDMI 1.4 port, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power- adapter port: 65 W AC adapter, 4.5 mm barrel, Security-cable slot: wedge-shaped lock slot, Internal slots: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, Memory specifications: Memory slots: 2 x SoDIMM slots, Memory type: DDR4, LPDDR5, LPDDR5x, Memory speed: 3200 MHz (for DDR4), 5500 MHz (for LPDDR5/LPDDR5x), Maximum memory configuration: 16 GB, Dimensions and weight: Front height: 16.96 mm, Rear height: 18.99 mm, Width: 358.50 mm, Depth: 235.60 mm, Weight: Minimum: 1.67 kg, Ubuntu 22.04 LTS, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | AMD |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Sistem de operare | |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| Greutate | 1.67 kg |
| USB 3.1 | Da |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Model placa video | AMD Radeon Graphics |
| Model procesor | 7730U |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.