
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop DELL Latitude 5431, 14″ FHD (1920×1080) Non-Touch, Anti-Glare, IPS, RGB Camera+FHD IR Camera, 250nits, WLAN/WWAN, Single Pointing, None Security, FHD/IR Camera, Temporal Noise Reduction, Camera Shutter, Mic, EPEAT 2018 Registered (Gold), ENERGY STAR Qualified, 12th Gen Intel vPro (R) Enterprise with Intel(R) Core(TM) i7-1270P (12 Core, 18 MB Cache, 16 Threads, up to 4.80 GHz), Intel Iris Xe Graphics, 16GB DDR5 Memory, 2x8GB, 4800MHz,Non-ECC, SoDIMM (dual channel), M.2 2280 512GB PCIe NVMe Class 40 Solid State Drive, Intel AX211 WiFi 6e 2×2 AX+ BT 5.2, Wireless Intel AX211 WLAN Driver, No Mobile Broadband Card, 130W Type C Power Adapter, 4 Cell 64WHR BYD Battery, Express Charge, Single Point keyboard English International with backlit, External ports: Network port: 1 x RJ45 Ethernet port, USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 port, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 2 x Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB-C/USB4/Power Delivery, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port: 1 x HDMI 2.0 port, Media-card reader: 1 x microSD-card slot, SIM-card slot: 1 x microSIM-card slot, Power-adapter port: USB Type-C power input, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, Internal slots: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card, 2 x M.2 2230/2280 slots for solid-state drive, 1 x M.2 3042 Key-B slot for WWAN (optional), Memory specifications: Memory slots: 2 x SoDIMM, Memory type: DDR5, Memory speed: 4800 MHz, Maximum memory configuration: 64 GB, Dimensions and weight: Front height: 20.95 mm, Rear height: 23.60 mm, Width: 321.35 mm, Depth: 212 mm, Weight: 1.49 kg, Ubuntu Linux 20.04, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Sistem de operare | |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 12700H |
| Diagonala display | |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.