
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop DELL Latitude 5430 Rugged, 14″ Non-touch 400 nits WVA FHD (1920 x 1080) 100% sRGB Anti-Glare, ENERGY STAR Qualified, EPEAT 2018 Registered (Silver), Full Security – Fingerprint Reader, Contacted Smartcard Reader, Contactless Smartcard Reader, Microphone + RGB HD camera; Non- touch; WLAN/WWAN antennae; Pogo vehicle docking and RF passthrough, Intel Core Processor i5-1145G7, (QC, 2.6 to 4.0 GHz, 28W, vPro), Iris Xe Graphics, 16GB, 2x8GB, 3200 MHz DDR4 Non-ECC, 512GB M.2 PCIe NVMe Class 40 Solid State Drive, Intel AX210 WLAN Driver, 90W 461G Type-C EPEAT Adapter, Primary 3 Cell 53.5 Whr ExpressCharge Capable Battery, English International RGB Backlit Sealed Internal keyboard, Additional TBT/Type- C port, Additional USB-A rear port, External ports: Network port: 1 x RJ45 Ethernet port, USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 port, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x Thunderbolt 4/USB 3.2 Gen 2 Type-C port with PowerDelivery 3.0, Audio port: Headset (headphone and microphone combo) port, Video port: 1 x HDMI 2.0 port, I/O port: 1 x Serial RS-232 port, Nano SIM card slot, Media-card reader: 1 x microSD-card slot, Power- adapter port: 1 x USB Type-C port, Security-cable slot: 1 x Kensington lock slot, Internal slots: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, 1 x M.2 3042 slot for upsell WWAN card, Memory specifications: Memory slots: 2 x SoDIMM slots, Memory type: DDR4, Memory speed: 3200 MHz, Maximum memory configuration: 64 GB, Dimensions and weight: Height: 33.60 mm, Width: 340.00 mm, Depth: 220.00 mm, Weight (minimum): 1.97 kg, Windows 11 Pro, English, Arabic, French, Russian, Turkish, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| NB-Format | Rugged |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Luminozitate | 400 nt |
| Sistem de operare | |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Diagonala display | |
| Model procesor | 1145G7 |
| Greutate | 1.97 kg |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.