
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Dell Inspiron Gaming 5530 G15, 15.6″ FHD (1920×1080) 120Hz Display, Dark Shadow Gray with Black thermal shelf, 13th Generation Intel(R) Core(TM) i7-13650HX (24 MB cache, 14 core, up to 4.90 GHz), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 3050, 6GB GDDR6, 16GB, 2x8GB, DDR5, 4800MHz, 512GB, M.2, PCIe NVMe, SSD, Intel(R) Wi-Fi 6 AX201, 2×2, 802.11ax, Bluetooth(R) wireless card, Intel AX201 Driver, 240W AC Adapter, 3-Cell Battery, 56WHr (Integrated), Internal US International Qwerty Backlit Keyboard with Numeric Keypad and G-Key, External ports: Network port: 1 x RJ-45 port, USB ports: 3 x USB 3.2 Gen 1 ports, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C) with DisplayPort, Audio port: 1 x universal audio jack, Video port: 1 x HDMI 2.1 port, Media-card reader: Not applicable, Power- adapter port: 1 x 7.4 mm x 5.1 mm power-adapter port, Security-cable slot: Not supported, Internal slots: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230/2280 slots for solid-state drives (SSDs), Memory specifications: Memory slots: Two-SODIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: 4800Mhz, Maximum memory configuration: 32 GB, Dimensions and weight: Front height: 21.28 mm, Rear height: 26.15 mm, Width: 357.26 mm, Depth: 274.52 mm, Weight: 2.65 kg, Ubuntu 22.04 LTS, 3y Basic Onsite Service warranty
| Segment | |
|---|---|
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Greutate | Peste 2.5 kg |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Sistem de operare | |
| Tastatura iluminata | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip procesor | |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 3000 Series |
| Model placa video | RTX 3050 |
| Model procesor | 13650HX |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.