
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Dell Inspiron Gaming 5525 G15, 15.6 inch FHD (1920 x 1080) 120Hz 250 nits WVA Anti- Glare LED Backlit Narrow Border Display, Game Pass, Phantom Grey with speckles, AMD Ryzen(TM)7 6800H 8-Cores Processor (20M Cache, up to 4.7 GHz), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 3050 4GB GDDR6, 16GB, 2x8GB, DDR5, 4800MHz, 512GB M.2 PCIe Solid State Drive, MediaTek Wi-Fi 6 MT7921, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, Wireless Driver MT7921, 180W AC Adapter, 3-Cell Battery, 56WHr (Integrated), Internal US International Qwerty Backlit Keyboard with Numeric Keypad and G-Key, External ports: Network port: 1 x RJ45 port, USB ports: 3 x USB 3.2 Gen 1 ports, Thunderbolt 4, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port: 1 x HDMI 2.1 port, Media-card reader: Not applicable, Power-adapter port: 1 x 7.4 mm x 5.1 mm power- adapter port, Security-cable slot: Not supported, Internal slots: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 slot for either an M.2 2230 solid-state drive or an M.2 2280 solid-state drive, Memory specifications: Memory slots: 2 x SoDIMM slots, Memory type: Dual- channel DDR5, Memory speed: 4800 MHz, Maximum memory configuration: 32 GB, Dimensions and weight: Front height: 21.32 mm, Rear height: 25.33 mm, Width: 357.26 mm, Depth: 272.11 mm, Weight (maximum): 2.672 kg , Windows 11 Pro, English, Romanian, Slovenian, Ukrainian, 3y Basic Onsite Service warranty
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-Gaming-VGA | RTX 3050 |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 3000 Series |
| Model placa video | RTX 3050 |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Diagonala display | |
| Greutate | 2.672 kg |
| Model procesor | 6800H |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.