
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
7.346,21 lei (8.888,91 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
Laptop Dell Inspiron 5640, 16.0-inch 16:10 2.5K(2560×1600) Anti-Glare Non-Touch 300nits WVA Display w/ ComfortView Plus Support, Ice Blue Power Button with Fingerprint Reader, Intel(R) Core(TM) 7 processor 150U (12MB cache, 10 cores, 12 threads, up to 5.4 GHz), NVIDIA(R) GeForce(R) MX570A with 2GB GDDR6 graphics memory, 16GB, 2x8GB, DDR5, 5200 MT/s, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, Realtek 8852CE Wireless Driver, 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4, 4-Cell Battery, 54WHr (Integrated), Ice Blue English International Backlit Copilot Key Keyboard with Numeric Keypad, External ports: USB ports: 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port with DisplayPort 1.4 and PowerDelivery, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 1 x HDMI 1.4 port, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: 1 x power-adapter port, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230 slot for solid-state drive, Height: Front height: 16.18 mm (0.64 in.), Rear height: 17.37 mm ( 0.68 in.), Maximum height: 19.05 mm (0.75 in.), Width: 356.78 mm (14.05 in.), Depth: 249.52 mm (9.82 in.), Weight: Maximum: 2.14 kg (4.72 lb), Windows 11 Pro, English, Arabic, French, Russian, Turkish, 3y Partner Led Carry In Service, McAfee Business Protection 1-year, McAfee+ Premium 30-day trial
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | nVidia |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Producător procesor | |
| Rezoluție | |
| Sistem de operare | |
| Cititor Card | Da |
| Luminozitate | 300 nt |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 150U |
| Resolution | QHD+ |
| Serie placa video | N/A |
| Destinat pentru | Consumer |
| Tip display | WVA |
| Diagonala display | |
| Model placa video | MX570A |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Greutate | 2.14 kg |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.