
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Dell Inspiron 5635, 16.0-inch 16:10 FHD+ (1920 x 1200) Anti-Glare Non-Touch 250nits WVA Display with ComfortView Support, Titan Gray Power Button with Fingerprint Reader, Platinum Silver, AMD Ryzen(TM) 5 7530U 6-core/12-thread Processor with Radeon(TM) Graphics, AMD Radeon Graphics, 16GB 4266MHz LPDDR4x Memory Onboard, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, MediaTek Wi-Fi 6 MT7921, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, Wireless Driver, 65 Watt AC Adapter, 4-Cell Battery, 54WHr (Integrated), Titan Gray English International Backlit Keyboard, External ports: Network port: N/A, USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 2 port with DisplayPort and Power Delivery, 2 x USB 3.2 Gen 1 ports, Audio port: 1 x Universal headset jack, Video port: 1 x HDMI 1.4 port, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: 1 x 4.50 mm x 2.90 mm DC-in, Security-cable slot: N/A, Internal Slots: M.2: 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, Windows 11 Pro, English, Romanian, Slovenian, Ukrainian, 3y Basic Onsite Service warranty, McAfee LiveSafe 5-device 1-year, McAfee+ Premium 30-day trial
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Video | AMD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| USB Type-C | Nu |
| Producator placa video | AMD |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Sistem de operare | |
| Cititor Card | Da |
| Rezoluție | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Model placa video | AMD Radeon Graphics |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 7530U |
| Diagonala display | |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.