
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Dell Inspiron 5441, 14.0″ 16×10 FHD+ (1920×1200), 300 Nits, WVA, IPS, Non-Touch, 60Hz Display, Titan Grey, Titan Grey Power Button with Fingerprint Reader, Snapdragon X Plus, X1P-42-100, Single core up to 3.4 GHz, 8 cores up to 3.2 GHz, NPU up to 45 TOPS, Qualcomm(R) Adreno(TM) GPU, 16GB, LPDDR5X, 8448MT/s, integrated, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Qualcomm FastConnect 7800 Wi-Fi 7 2×2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card, Wireless Driver, 65 Watt Type-C Adapter, 3-Cell Battery, 54WHr (Integrated), English International backlit AI hotkey keyboard, 79-key, Ports and connectors: USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 2 x USB4 40 Gbps USB Type-C port with DisplayPort and Power Delivery), Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): Not applicable, Media-card reader: 1 x microSD-card slot, Power-adapter port: Not applicable, Security-cable slot: Not applicable, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for solid state drive, Height: Front height 15.14 mm (0.60 in.), Rear height 16 mm (0.63 in.), Maximum height 17.90 mm (0.70 in.), Width 314 mm (12.36 in.), Depth 223.75 mm (8.81 in.), Weight: 1.54 kg (3.39 lb), Windows 11 Pro, 3y Partner Led Carry In Service, McAfee Business Protection 1-year, McAfee+ Premium 30-day trial
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| Tip placă video | |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Nu |
| Producator placa video | Qualcomm |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | FHD+ |
| NB-CPU | QUALCOMM |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 300 nt |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Qualcomm Adreno Graphics |
| Model placa video | Adreno |
| Diagonala display | |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 8505 |
| Destinat pentru | Consumer |
| Producator | DELL |
| Garantie | 48 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.