
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Platforma producator | Dell Inspiron 3501 |
| Tastatura numerica | Da |
| Dimensiuni (W x H x D) | 363.9 x 18 x 249 mm |
| Greutate | 1.83 Kg |
| Securitate | Security lock |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Culoare | Negru |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Tastatura Chiclet Baterie 3 celule – 42Wh |
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Capacitate stocare laptop | 256GB |
| Segment | |
| Capacitate de stocare HDD | |
| Microsoft-OS | HOME |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| HDMI | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Sistem de operare | |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Cititor Card | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Model placa video | UHD |
| Memorie RAM | |
| Tip procesor | |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| Greutate | 1.83 kg |
| Model procesor | 1035G1 |
| Producator | DELL |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.