
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Dell G15 Inspiron 5535, 15.6″ FHD (1920×1080) 165Hz, 3ms, sRGB-100%, ComfortViewPlus, NVIDIA G-SYNC+DDS Display, Dark Shadow Gray with Black thermal shelf, AMD Ryzen(TM)7 7840HS (24 MB Cache, 8 Core, up to 5.1 GHz), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 4050, 6GB GDDR6, 16GB, 2x8GB, DDR5, 4800MHz, 512GB, M.2, PCIe NVMe, SSD, MediaTek Wi-Fi 6 MT7921, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, MT7921 Driver, 330W AC Adapter, 6-Cell Battery, 86WHr (Integrated), Internal US International Qwerty Backlit Keyboard with Numeric Keypad and G-Key, External ports: Network port: 1 x RJ-45 port, USB ports: 3 x USB 3.2 Gen 1 ports, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C) port with DisplayPort, Audio port: 1 x universal audio jack, Video port: 1 x HDMI 2.1 port, Media-card reader: Not supported, Power-adapter port: 1 x 7.40 mm x 5.10 mm power-adapter port, Security-cable slot: Not supported, Internal Slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230/2280 slots for solid-state drives, Windows 11 Pro, English, Dutch, French, German, Italian, 3y Basic Onsite Service warranty, McAfee LiveSafe 5-device 1- year, McAfee+ Premium 30-day trial
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4050 |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Refresh rate | 165 Hz |
| Sistem de operare | |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| Luminozitate | 300 nt |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Model placa video | RTX 4050 |
| Model procesor | 7840HS |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.