
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Display | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Format | Full HD |
| Iluminare | LED backlight |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Procesor | |
| Producator | Intel® |
| Nume | Intel® Core™ i5-1135G7 Processor (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Familie | Intel® Core™ i5 din a unsprezecea generatie Tiger Lake |
| Model | 1135G7 |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 2,4 GHz |
| Frecventa turbo max | 4,2 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Tehnologie | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Iris Xe |
| Putere maxima disipata | 28 W |
| Memorie | |
| Capacitate | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Sloturi RAM | 2 |
| Slot 1 | 8 GB |
| Stocare | |
| Solid State Disk | Da |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Tip SSD | M.2 PCIe |
| Placa Video | |
| Producator chipset | Intel |
| Seria | Iris |
| Model | Xe |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Placa video | Integrata |
| Unitate Optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Altele | Nu are unitate optica integrata |
| Sunet | |
| Sunet | HD Audio |
| Boxe | 2-way |
| Microfon incorporat | Da |
| Putere boxe | 2x 2 W |
| Sistem | Stereo |
| Conectivitate | |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Wireless | 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.0 |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| HDMI | 1 |
| Audio Jack | 1x Combo |
| Baterie | |
| Tip | Li-Polymer |
| Numar celule | 3 |
| Putere | 42 Whr |
| Dimensiuni Fizice | |
| Dimensiuni | 363.96 x 249 x 18 – 19.9 mm |
| Greutate | 1.98 kg |
| Software | |
| Sistem de operare | Win 10 |
| Preinstalat | Da |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | HD |
| Cititor carduri | Da |
| Carduri suportate | SD |
| Tastatura numerica | Da |
| Tastatura layout | English |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Diverse | |
| Carcasa | Elemente finisate din plastic |
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Capacitate stocare laptop | 512GB |
| Segment | |
| Capacitate de stocare HDD | |
| Microsoft-OS | PRO |
| Product colour | Black |
| SSD capacity | 512 GB |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| AC adapter frequency | 50 – 60 Hz |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 65 °C |
| Password protection | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Card reader integrated | Yes |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory | 8 GB |
| Rezoluție | |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Product type | Laptop |
| Form factor | Clamshell |
| LED backlight | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| USB 3.1 | Da |
| Market positioning | Business |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| RGB colour space | NTSC |
| Colour gamut | 45% |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Speaker power | 2 W |
| Built-in microphone | Yes |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Number of battery cells | 3 |
| Battery voltage | 11.4 V |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Non-operating shock | 160 G |
| Operating vibration | 0.66 G |
| Non-operating vibration | 1.3 G |
| Cables included | AC |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Battery recharge time | 3 h |
| Panel type | WVA |
| Compatible memory cards | SD, SDHC, SDXC |
| Front camera resolution (numeric) | 0.92 MP |
| Charging port type | DC-in jack |
| Operating system language | Multilingual |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Yes |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Embedded options available | No |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Yes |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| Configurable TDP-down | 12 W |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| AC adapter output voltage | 19.5 V |
| Operating altitude | 0 – 3048 m |
| Non-operating altitude | 0 – 10668 m |
| Audio Chip | Realtek ALC3204 |
| Operating shock | 140 G |
| SSD interface | NVMe, PCI Express |
| Wi-Fi data rate (max) | 433 Mbit/s |
| Processor generation | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Luminozitate | 220 nt |
| Display brightness | 220 cd/m² |
| Contrast ratio (typical) | 400:1 |
| Processor model | i5-1135G7 |
| Processor cores | 4 |
| Configurable TDP-up frequency | 2.4 GHz |
| Configurable TDP-up | 28 W |
| Configurable TDP-down frequency | 0.9 GHz |
| Operating system installed | Windows 10 Pro |
| Intel Trusted Execution Technology | No |
| Intel Stable Image Platform Program (SIPP) | No |
| Intel Software Guard Extensions (Intel SGX) | No |
| Idle States | Yes |
| Antenna type | 1×1 |
| WLAN controller model | Dell Wireless 1810 |
| Battery capacity | 42 Wh |
| Battery weight | 200 g |
| AC adapter power | 45 W |
| Weight | 1.78 kg |
| Width | 364 mm |
| Depth | 249 mm |
| Height (front) | 1.8 cm |
| Height (rear) | 1.99 cm |
| Mobile network connection | Yes |
| Trial software | McAfee(R) 30day;Microsoft Office 30 Day |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Memorie RAM | |
| Camera Web | HD |
| Cititor amprente | Nu |
| Cititor Card | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| Sistem de operare | |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | |
| Tip procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model procesor | 1135G7 |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6) |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.