
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Business ASUS ExpertBook P5, P5405CSA-NZ0171, 14.0-inch, WQXGA (2560 x 1600) 16:10, Intel® Core™ Ultra 7 Processor 258V 32GB 1.8 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 8 cores, 8 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 47 TOPS, Intel® Arc™ 140V GPU, 1x M.2 2230 PCIe 4.0×4, 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4, LPDDR5X 32GB, 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 144Hz, 400nits, Anti-glare display, LED Backlit, 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello, With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card, FingerPrint, I/O Ports:2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1, 1x 3.5mm Combo Audio Jack,Dolby Atmos, Smart Amp Technology, Built-in array microphone, Backlit Chiclet Keyboard, Dimension: 31.20 x 22.32 x 1.49 ~ 1.64 cm (12.28″ x 8.79″ x 0.59″ ~ 0.65″), Weight: 1.27 kg (2.80 lbs) // 63 WHrs battery, US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, Fingerprint sensor integrated with Power Key, IR webcam with Windows Hello support, Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm), Trusted Platform Module (TPM), Aluminum, Misty Grey, Non-preinstalled OS, 3Y PUR
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Memorie RAM | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 400 nt |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Tip procesor | |
| Sistem de operare | |
| Serie placa video | Intel Arc Graphics |
| Model placa video | N/A |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Diagonala display | |
| Model procesor | 258V |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.