
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Business ASUS ExpertBook P1,P1503CVA-NJ1122, 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10MB Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores, 8 Threads), Intel® UHD Graphics, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 1x M.2 2230 PCIe 4.0×4, 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4, DDR5 8GB, 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD,SSD Housing for storage expansion, 60Hz, 250nits, Anti-glare display, LED Backlit, 720p HD camera, With privacy shutter, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card, FingerPrint, I/O Ports:2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, Audio by Dirac, Built-in speaker, Built-in array microphone, Chiclet Keyboard with Num-key, Dimension: 35.95 x 23.22 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.15″ x 9.14″ x 0.78″ ~ 0.78″), Weight: 1.62 kg (3.57 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, Fingerprint sensor intergrated with Touchpad, Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm), BIOS Booting User Password Protection, BIOS setup user password, HDD User Password Protection and Security, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Plastic, Misty Grey, Non-preinstalled OS, 3Y PUR
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| RAM | 8GB |
| NB-SSD-Capacity | 256GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Memorie RAM | |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 1315U |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Greutate | 1.62 kg |
| NB-CPU | Intel-Core-i3 |
| Destinat pentru | Business |
| Diagonala display | |
| Model placa video | Intel UHD Integrated Graphics |
| Capacitate stocare | 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.