
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Business ASUS ExpertBook L2, L2502CYA-BQ0311X, 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, AMD Ryzen™ 7 5825U Mobile Processor (8-core/16- thread, 16M Cache, up to 4.5GHz max boost), 2x DDR4 SO-DIMM slots 1x M.2 2280 PCIe 3.0×4, 1x STD 2.5″ SATA HDD, DDR4 16GB, 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD, HDD Housing for storage expansion, 60Hz, 250nits, Anti-glare display, 720p HD camera, With privacy shutter, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card, FingerPrint, 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, Smart card reader,Audio by DTS, Built-in speaker, Built-in array microphone, Chiclet Keyboard with Num-key, Dimension: 36.45 x 24.73 x 2.00 ~ 2.00 cm (14.35″ x 9.74″ x 0.79″ ~ 0.79″), Weight: 1.75 kg (3.86 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, Fingerprint sensor integrated with Power Key, Kensington Security Slot™, BIOS Booting User Password Protection, BIOS setup user password, Computrace ready from BIOS HDD User Password Protection and Security, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Plastic, Star Black, Windows 11 Pro – ASUS recommends Windows 11 Pro for business, 3Y PUR
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Tip placă video | |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Producator placa video | AMD |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Sistem de operare | |
| Cititor Card | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Model placa video | N/A |
| Model procesor | 5825U |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.