
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Business ASUS ExpertBook BR1, BR1402FGA-NT0083, 14.0-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Intel® Core™ i3-N305 Processor 1.8 GHz (6M Cache, up to 3.8 GHz, 8 cores), Intel® UHD Graphics, 1x DDR4 SO-DIMM slot, 1x M.2 2280 PCIe 3.0×4, DDR4 8GB, 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD, 60Hz, 250nits, Glossy display with Corning Gorilla® Glass, LED Backlit, 1080p FHD camera, With privacy shutter, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery, 1x USB 2.0 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, Audio by Dirac, Built-in speaker, Built-in array microphone, Chiclet Keyboard, Dimension: 33.29 x 22.89 x 2.10 ~ 2.10 cm (13.11″ x 9.01″ x 0.83″ ~ 0.83″), Weight: 1.70 kg (3.75 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Touch screen, Kensington Security Slot™, BIOS Booting User Password Protection, BIOS setup user password, Computrace ready from BIOS, HDD User Password Protection and Security, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Plastic, Mineral Grey, Non-preinstalled OS, 3Y PUR
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-SSD-Capacity | 256GB |
| Microsoft-OS | WIN 11P EDU |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Touchscreen | |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Camera Web | Full HD |
| DisplayPort | Nu |
| Model placa video | UHD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Memorie RAM | |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor | |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Model procesor | N305 |
| Diagonala display | |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.