
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Business ASUS ExpertBook B9, B9403CVAR-KM1350X, 14.0-inch, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, Intel® Core™ 7 Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores), Intel® Graphics, 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4, LPDDR5X 32GB, 2TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD, 90Hz, 400nits, Glossy display, 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello, With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card, Support NumberPad,FingerPrint, I/O Ports:1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x micro HDMI (RJ45 lan), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack,Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone, harman/kardon (Mainstream), Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB without Num-key, Dimension: 31.10 x 21.50 x 1.57 ~ 1.69 cm (12.24″ x 8.46″ x 0.62″ ~ 0.67″), Weight: 1.30 kg (2.87 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, IR webcam with Windows Hello support, McAfee®, Microsoft Pluton security processor, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Aluminum, Neutral Black, No preinstalled OS, 3Y PUR
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-CPU | Intel-Core-i7 |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Memorie RAM | |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Refresh rate | 90 Hz |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Luminozitate | 400 nt |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Camera Web | Full HD |
| Capacitate stocare | 2 TB |
| Thunderbolt | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Tip procesor | |
| Sistem de operare | |
| Rezoluție | |
| Diagonala display | |
| Model procesor | 150U |
| Destinat pentru | Business |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.