
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Business ASUS Expertbook B7 B7402FBA-L90939XS, 14.0-inch, Touch screen, WQXGA (2560 x 1600) 16:10, Anti-glare display, Wide view, Intel® Core™ i5-1240P Processor 1.7 GHz (12M Cache, up to 4.4 GHz, 12 cores), DDR5 32GB, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card, FingerPrint, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x mini Display Port, 1x HDMI 2.0b, 1x micro HDMI (RJ45 lan), 1x 3.5mm Combo Audio Jack, SIM card slot, Smart card reader, 720p HD camera with IR function to support Windows Hello, With privacy shutter, Dolby Atmos, Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone, harman/kardon (Premium), TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal, 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, Backlit Chiclet Keyboard, Dimensions: 32.00 x 23.42 x 1.80 ~ 1.89 cm (12.60″ x 9.22″ x 0.71″ ~ 0.74″), Weight: 1.48 kg (3.26 lbs), Fingerprint sensor integrated with Power Key, IR webcam with Windows Hello support, Kensington Nano Security Slot™, McAfee LiveSafe™ 30-day trial, BIOS Booting User Password Protection, BIOS setup user password, Computrace ready from BIOS, HDD User Password Protection and Security, Trusted Platform Module (Firmware TPM), NFC, Mg-Al, Micro HDMI to RJ45 gigabit ethernet adapter, Star Black, Windows 11 Pro, 3 years
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Thin&Slim |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| HDMI | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Memorie RAM | |
| Touchscreen | |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 400 nt |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Camera Web | HD |
| Diagonala display | |
| Model procesor | 1240P |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.