
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Business ASUS ExpertBook B5, B5404CMA-QM1119, 14.0-inch, WQXGA (2560 x 1600) 16:10, Intel® Core™ Ultra 7 vPro® processor 165H 1.4 GHz (24M Cache, up to 5.0 GHz, 16 cores); Intel® AI Boost NPU, Intel® Graphics, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 1x M.2 2230 PCIe 4.0×4, 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4, DDR5 16GB, 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, SSD Housing for storage expansion, 120Hz, 500nits, Anti-glare display, LED Backlit, 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello, With privacy shutter, Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (Vpro), FingerPrint, I/O Ports:2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit, Ethernet, Smart card reader,Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone, harman/kardon (Mainstream), Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB without Num-key, Dimension: 31.37 x 22.68 x 1.89 ~ 1.90 cm (12.35″ x 8.93″ x 0.74″ ~ 0.75″), Weight: 1.30 kg (2.87 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, IR webcam with Windows Hello support, McAfee®, Microsoft Pluton security processor, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Aluminum, Neutral Black, No preinstalled OS, 3Y PUR
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | WQXGA |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Rezoluție | |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Sistem de operare | |
| Luminozitate | 500 nt |
| Tip display | TN |
| Diagonala display | |
| Model procesor | 165H |
| Greutate | 1.30 kg (2.87 lbs) |
| Destinat pentru | Business |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.