
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Business ASUS ExpertBook B3, B3604CVA-Q90779XA, 16.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Intel® Core™ i5-1335U Processor 1.3GHz (12M Cache, up to 4.6GHz, 10 cores), Intel® UHD Graphics, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4, DDR5 8GB, 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 60Hz, 300nits, Anti-glare display, LED Backlit, 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card, FingerPrint, I/O Ports:1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A,1x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, Audio by Dirac, Built-in speaker, Built-in array microphone, Chiclet Keyboard with Num-key, Dimension: 35.80 x 25.43 x 2.03 ~ 2.03 cm (14.09″” x 10.01″” x 0.80″” ~ 0.80″”), Weight: 1.80 kg (3.97 lbs) // 50 WHrs battery, US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, Fingerprint sensor integrated with Power Key, Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm), BIOS Booting User Password Protection, BIOS setup user password, HDD User Password Protection and Security, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Plastic, Star Black, Windows 11 Pro Education, Some devices for academic use will automatically be updated to Windows 11 Pro Education with the Windows 11 Anniversary Update, 3Y PUR
| Tip placă video | |
|---|---|
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 300 nt |
| DisplayPort | Nu |
| Model placa video | UHD |
| Memorie RAM | |
| Model procesor | 1335U |
| Tip display | TN |
| Sistem de operare | |
| Destinat pentru | Business |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.