
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Business ASUS ExpertBook B2, B2502CBA-BQ0251X, 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Intel® Core™ i5-1240P Processor 1.7 GHz (12M Cache, up to 4.4 GHz, 12 cores), Intel® UHD Graphics, 2x DDR4 SO-DIMM slots, 1x M.2 2280 PCIe 3.0×4, 1x STD 2.5″ SATA HDD, DDR4 16GB, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD, HDD Housing for storage expansion, 60Hz, 250nits, Anti- glare display, LED Backlit, 720p HD camera, With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card, FingerPrint, 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery, 1x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, SIM card slot, Smart card readerAudio by DTS Built-in speaker, Built-in array microphone, Backlit Chiclet Keyboard with Num-key and SensePoint, Dimension: 36.45 x 24.73 x 1.99 ~ 2.00 cm (14.35″” x 9.74″” x 0.78″” ~ 0.79″”), Weight: 1.75 kg (3.86 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, Fingerprint sensor integrated with Power Key, Kensington Security Slot™, BIOS Booting User Password Protection, Computrace ready from BIOS, HDD User Password Protection and Security, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Plastic, Star Black, Windows 11 Pro – ASUS recommends Windows 11 Pro for business, 3Y PUR
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Model placa video | UHD |
| Conectivitate celulara | 4G |
| Model procesor | 1240P |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.