
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
2.225,20 lei (2.692,49 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
Laptop Business ASUS ExpertBook B1, B1502CBA-NJ2912, 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Intel® Core™ i3-1215U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.4 GHz, 6 cores), Intel® UHD Graphics, 1x DDR4 SO-DIMM slot, 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4, DDR4 8GB, 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 60Hz, 250nits, Anti-glare display, LED Backlit, 720p HD camera, With privacy shutter, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card, 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, Audio by Dirac, Built-in speaker, Built-in array microphone, Chiclet Keyboard, Dimension: 36.16 x 23.30 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.24″ x 9.17″ x 0.78″ ~ 0.78″), Weight: 1.69 kg (3.73 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, Kensington Nano Security Slot™, BIOS Booting User Password Protection, BIOS setup user password, Computrace ready from BIOS, HDD User Password Protection and Security, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Plastic, Star Black, Non- preinstalled OS, 3Y PUR
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-SSD-Capacity | 256GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Model placa video | UHD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Memorie RAM | |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor | |
| Greutate | 1.69 kg |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Diagonala display | |
| Model procesor | 1215U |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.