
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Asus Zenbook S16, UM5606WA-RK239X, 16.0-inch, 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 Processor 2.0GHz (36MB Cache, up to 5.1GHz, 12 cores, 24 Threads); AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS, 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4, LPDDR5X 32GB, 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 120Hz refresh rate, 400nits, Glossy display, FHD camera with IR function to support Windows Hello, Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), , I/O Ports:1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, SD 4.0 card reader, Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array, microphone harman/kardon (Premium), Backlit Chiclet Keyboard, With Copilot key Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market, Dimension: 35.36 x 24.30 x 1.19 ~ 1.29 cm (13.92″ x 9.57″ x 0.47″ ~ 0.51″), Weight: 1.50 kg (3.31 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, IR webcam with Windows Hello support, Microsoft Pluton security processor, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Aluminum, Zumaia Gray, USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter, Windows 11 Pro – ASUS recommends Windows 11 Pro for business
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| Tip placă video | |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Luminozitate | 400 nt |
| Producator placa video | AMD |
| Rezoluție | |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Sistem de operare | |
| Cititor amprente | Nu |
| Camera Web | Full HD |
| Memorie RAM | |
| _old2_Capacitate stocare | 1 TB |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Producător procesor | |
| Tip display | OLED |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Cititor Card | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| USB 3.0 | N/A |
| USB 3.1 | N/A |
| Resolution | 2.8K (2880 x 1800) |
| Tip procesor | |
| Destinat pentru | Consumer |
| NB-CPU | Ryzen AI 9 HX 375 |
| Diagonala display | |
| Model procesor | 370 |
| Serie placa video | AMD XDNA™ |
| Model placa video | AMD |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.