
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop ASUS Zenbook Duo, UX8406CA-QL118X, 14.0-inch, FHD (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz), 32GB LPDDR5X on board, 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 120Hz refresh rate, 400nits, Glossy display, 1080p FHD camera, Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), I/O Ports:1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack,1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps), Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone, harman/kardon (Premium), Soft Keyboard, Dimension: 31.35 x 21.79 x 1.46 ~ 1.99 cm, Weight: 1.39 kg, IR webcam with Windows Hello support, McAfee® 30 days free trial, Mg-Al, Basalt Gray, Windows 11 Pro – ASUS recommends Windows 11 Pro for business, 3Y
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| HDD-or-SSD | SSD |
| Greutate | 1.39 kg |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Memorie RAM | |
| _old2_Capacitate stocare | 1 TB |
| Touchscreen | |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Luminozitate | 400 nt |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | |
| USB 3.0 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tip display | OLED |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Model placa video | N/A |
| Model procesor | N/A |
| Destinat pentru | Business |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.