
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop ASUS ZenBook 14, UM3402YA-KM605X, 14.0-inch, 2.8K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, AMD Ryzen™ 7 7730U Mobile Processor 2.0GHz (8- core/16-thread, 16MB cache, up to 4.5 GHz max boost), LPDDR4X 16GB, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD, 90Hz refresh rate, Glossy display, 1080p FHD camera, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card, Support NumberPad, FingerPrint, , 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card readerSmart Amp Technology, Built- in speaker, Built-in array microphone, harman/kardon (Premium), Backlit Chiclet Keyboard, Dimension: 31.36 x 22.06 x 1.69 ~ 1.69 cm (12.35″ x 8.69″ x 0.67″ ~ 0.67″), 1.39 kg (3.06 lbs), US MIL-STD 810H military- grade standard, Non-touch screen, Fingerprint sensor integrated with Power Key, McAfee® LiveSafe™, Trusted Platform Module (TPM), Aluminum, Jade Black, Windows 11 Pro – ASUS recommends Windows 11 Pro for business, 3Y PUR
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Tip placă video | |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Producator placa video | AMD |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Refresh rate | 90 Hz |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Luminozitate | 400 nt |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | Full HD |
| Cititor Card | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Model placa video | AMD Radeon Graphics |
| Model procesor | 7730U |
| Rezoluție | |
| Diagonala display | |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.