
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop ASUS , X515KA-EJ217, 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio, Intel® Celeron® N4500 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores), 1x DDR4 SO-DIMM slot, 1x M.2 2280 PCIe 3.0×2, 1x STD 2.5″ SATA HDD, DDR4 8GB, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD, 60Hz refresh rate, 200nits, Anti-glare display, LED Backlit, 720p HD camera, Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.1 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 2.0 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-inSonicMaster, Built-in speaker, Built-in microphone, Backlit Chiclet Keyboard with Num-key, Dimension: 36.02 x 23.49 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.18″ x 9.25″ x 0.78″ ~ 0.78″), Weight: 1.80 kg (3.97 lbs), Non-touch screen, McAfee®, Security Lock, BIOS Booting User Password Protection, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Plastic, Transparent Silver, No preinstalled OS, 2Y PUR
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Model placa video | UHD |
| Memorie RAM | |
| Sistem de operare | |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| Tip procesor | |
| Luminozitate | 200 nt |
| Model procesor | N4500 |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.