
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Asus Vivobook S16, S5606CA-RI061X, 16.0-inch, 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS, 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4, LPDDR5X 16GB, 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 120Hz refresh rate, 400nits, Glossy display, FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter, Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), I/O Ports:2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card reader, Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in microphone, Built-in array microphone, harman/kardon (Mainstream), Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB with Num-key, Dimension: 35.36 x 24.69 x 1.39 ~ 1.59 cm (13.92″ x 9.72″ x 0.55″ ~ 0.63″), Weight: 1.50 kg (3.31 lbs), US MIL-STD 810H military- grade standard, Non-touch screen, IR webcam with Windows Hello support, McAfee®, BIOS setup user password, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Aluminum, Neutral Black, Windows 11 Pro – ASUS recommends Windows 11 Pro for business
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Resolution | 2.8K (2880 x 1800) |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Producător procesor | |
| Luminozitate | 400 nt |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Sistem de operare | |
| Tastatura iluminata | cu RGB |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Rezoluție | |
| Model placa video | N/A |
| Model procesor | N/A |
| Serie placa video | N/A |
| Destinat pentru | Business |
| Diagonala display | |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.