
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop ASUS Vivobook S 14 OLED, S5406MA-QD149X, 14.0-inch, WUXGA(1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, Intel® Core™ Ultra 5 Pro cessor125H 1.2 GHz (18MB Cache, up to 4.5 GHz, 14 cores, 18 Threads), Intel®AI Boost NPU, Intel® Arc™ Graphics, Not Available, LPDDR5X 16GB, 512GBM.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 60Hz refresh rate, 400nits, Glossy display, FHD camera with IR function to support Windows Hello , With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in microphone, Built-in array microphone, harman/kardon (Mainstream), Dimension: 31.05 x 22.19 x 1.39~ 1.59 cm (12.22 x 8.74 x 0.55 ~ 0.63), Weight: 1.30 kg (2.87 lbs),US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, McAfee® 30days free trial, IR webcam with Windows Hello support, McAfee®, BIOS setup user password, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Aluminum, Neutral Black, Windows 11 Pro – ASUS recommends Windows 11 Pro for business, 2Y
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Producator placa video | Intel |
| HDMI | Nu |
| Tip placă video | |
| USB Type-C | Nu |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Luminozitate | 400 nt |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | Full HD |
| Rezoluție | |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Tip display | OLED |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Serie placa video | Intel Arc Graphics |
| Diagonala display | |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 125H |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.