
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop ASUS Vivobook Go 15 , E1504FA-BQ050, 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio, AMD Ryzen™ 5 7520U Mobile Processor 2.8GHz (4-core/8- thread, 4MB cache, up to 4.3 GHz max boost), 1x M.2 2280 PCIe 3.0×2, LPDDR5 8GB, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD, 60Hz refresh rate, 250nits, Anti-glare display, LED Backlit, 720p HD camera ; With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card, 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-inSonicMaster, Built-in speaker, Built-in array microphone, Backlit Chiclet Keyboard, Dimension: 36.03 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm (14.19″ x 9.15″ x 0.70″ ~ 0.70″), 1.63 kg (3.59 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, McAfee® LiveSafe™, BIOS Booting User Password Protection, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Plastic, Mixed Black, No preinstalled OS, 2Y PUR
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Tip placă video | |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Producator placa video | AMD |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Memorie RAM | |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Model placa video | AMD Radeon Graphics |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 7520U |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.