
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Asus Vivobook 16, X1605VA-MB1219, 16.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, Intel® Core™ i7-13620H Processor 2.4 GHz (24MB Cache, up to 4.9 GHz, 10 cores, 16 Threads), 16GB DDR4 on board, 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 60Hz refresh rate, 300nits, Anti-glare display, 720p HD camera, With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different), I/O Ports:1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in, SonicMaster, Built-in speaker, Built-in array microphone, Backlit Chiclet Keyboard with Num- key, Dimension: 35.87 x 24.95 x 1.99 ~ 1.99 cm, Weight: 1.68 kg, BIOS Booting User Password Protection, Trusted Platform Module (Firmware TPM),McAfee®, Plastic, Indie Black, No preinstalled OS, 2Y
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-CPU | Intel-Core-i7 |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 300 nt |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Tip procesor | |
| Sistem de operare | |
| Model placa video | N/A |
| Model procesor | 13620H |
| Destinat pentru | Consumer |
| Diagonala display | |
| _old2_Capacitate stocare | 1TB-5TB |
| Capacitate stocare | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.